TERUG

All-road Marokko

 

Marokko all-road 

 
 Periode 1 – 14/09/10 tot 24/09/10 – 11D/10N

Periode 2 – 24/09/10 tot 5/10/10 – 12D/10N

 

            Prijs per persoon € 1999                

slechts 8 motors per reis ter beschikking

 

 

 

 

 

 

Voorziene programma:

 

Dag1: Aankomst in Oujda

Dag2: Midelt

Dag3: George du todra

Dag4: Ouazazate

Dag5: Tazarinne

Dag6: Merzouga

Dag7: Erfoud

Dag8: Erfoud

Dag9: Bouarfa

Dag10:Oujda

Dag11: Terugvlucht

 

Periode.2 heeft een extra nacht in Ouazazate.

 

Programma nog onder voorbehoud van wijzigingen.

 

Marokko is één van de mooiste streken om door te rijden. We hebben de prachtige ruwe bergen met diepe kloven en afgronden, de hoge duinen in de woestijn, de spectaculaire vergezichten en de adembenemende rivierbedding.

De wegen die wij zullen berijden is voor 70% asfalt en voor de overige 30% kiezel of zand.

 

De afstanden die worden afgelegd variëren tussen de 220 en 450 km per dag.

Onze bagage wordt met een minibus van hotel naar hotel gebracht.

Daar hoeven we ons dus niets van aan te trekken.

De gekozen hotels zijn goed tot zeer goed.

 

Een degelijk motoruitrusting is een must.

 

We vertrekken 's morgens na ons ontbijt en stoppen af en toe om te genieten van het mooie landschap. Tijdens het middageten is iedereen vrij in wat hij wil eten. 

Bij aankomst in het hotel worden de kamers verdeeld en genieten we nog van een echt Marokkaans diner.

 

Inbegrepen: vlucht Charleroi, Oujda, Charleroi, half pension, water voor onderweg, transfer van de luchthaven naar het hotel en terug, huurmotor, reservemotor indien nodig, BA+ verzekering voor de motor, transport van uw motorbagage (geen koffers) vanuit België, begeleiding, roadbook, 10 of 11 overnachtingen (naargelang de gekozen formule)  in een degelijk hotel op basis van een gedeelde kamer, T-shirt en assistentie met bagagevervoer ter plaatse.

 

Dit pakket kan eventueel ook met huurwagen worden gereserveerd.

 

Documenten: Reispas (boekje) die nog 3 maanden geldig is op de terugreisdatum.

  

Prijs piloot: € 1999

Prijs duo:  € 999

Deze reis is pas gegarandeerd bij 8 deelnemers

  

Boekingscode:

Periode 1: MA140910

Periode 2: MA240910 

Verzekering MOTOR: Schade toegebracht aan derden is volledig, zonder eigen risico gedekt. Schade die je zelf toebrengt is helaas niet te verzekeren tijdens deze reis. Dus val je en breek je bijvoorbeeld een koppelinghendel dan dien je deze op het einde van de reis te betalen. Hiervoor wordt een borg van € 500 gevraagd.